Smycz reklamowa - tak mała powierzchnia a tyle możliwości...

SMYCZE REKLAMOWE to bardzo popularny, niedrogi i użyteczny gadżet reklamowy o różnorodnym zastosowaniu. Oferujemy smycze w różnych szerokościach od 10mm do 30mm, w dowolnej kolorystyce, produkowane w kilku technikach, każda dopasowana do potrzeb i zgodnie z możliwościami technicznymi, oraz dowolnej konfiguracji z dołączonymi do niej różnego rodzaju akcesoriami. Wszystko to daje możliwość zindywidualizowania każdego produktu.

Smycze reklamowe mają szerokie zastosowanie zarówno na targach, konferencjach, szkoleniach, jako materiał firmowy, reklamowy, promocyjny, eventowy.

Smycz sublimacyjna
Technika sublimacji pozwala na druk full-kolor każdego motywu graficznego na taśmie poliestrowej. Metoda sublimacji umożliwia bardzo dobre i dokładne odzwierciedlenie drobnych szczegółów. Zabarwienie taśmy pozwala druk przejść tonalnych, cieniowania i zdjęć, można zastosować zróżnicowane projekty na obu stronach taśmy. W przypadku barwienia taśmy 1-stronnie wew. strona smyczy jest biała. Zadruk wykonywany jest bezpośrednio przy produkcji pokrywając całą powierzchnię taśmy łącznie z kolorem tła. 
Smycz satynowa
Metoda sublimacji rewelacyjnie odzwierciedlająca szczegóły projektu graficznego w pełnym kolorze połączona ze szlachetnym wyglądem taśmy ozdobnej - satynowej. Taśma satynowa zadrukowywana jest 1-stronnie i naszyta na taśmę spodnią poliestrową w dobranym kolorze. Z taśmy satynowej o szerokości 10cm produkujemy także szarfy do dekoracji hostess, sal balowych, uroczystości ślubnych i innych imprez okazjonalnych. 


Smycz gładka - bez nadruku 
Produkt doskonale sprawdzający się jako praktyczne rozwiązanie, możliwe do szybkiej realizacji. Dostępność szerokiej gamy kolorów taśmy poliestrowej oraz akcesoriów.
Smycz transferowa
Idealna technika dla prostych logotypów oraz małej liczby kolorów. Nadruk transferowy stosowany jest na materiale poliestrowym, płaskim, prążkowanym, sznurówkowym, dostępnych w podstawowej palecie barw. Zalecamy wybór tej techniki, gdy chcą Państwo drukować mniejszą ilość kolorów, z dokładnym odwzorowaniem krawędzi małych i cienkich znaków graficznych.
Smycz podwójna - naszywana
Smycz będąca połączeniem dwóch taśm, szerszej i węższej, naszytej jedna na drugą, co nadaje smyczy grubości, solidności a zarazem elegancji. Smycze naszywane powstają poprzez naszycie taśmy wierzchniej zadrukowanej dowolną techniką na spodniej taśmie gładkiej, w dowolnym kolorze. Rozmiary stosowanych taśm to 10/15mm, 15/20mm, 20/25mm, 25/30mm.
Smycz tkana
Smycz haftowana z wplecioną sekwencją powtarzających się znaków, logotypów w taśmę poliestrową lub żakardowa w całości powstająca na bazie plecionej przędzy. Odznacza się bardzo wysoką jakością wykonania i dużą estetyką. W tej technice grafika na smyczy jest widoczna z obu stron taśmy, przy czym z drugiej strony powstaje jej lustrzane odbicie. Na standardową smycz tkaną składają się: 16mm taśma tkana i 20mm taśma spodnia.
Smycz sznurówkowa
Smycze sznurowadłowe wykonuje się ze specjalnej taśmy tunelowej, imitującej sznurowadło. Przy drukowaniu na taśmach sznurowadłowych zaleca się wykonywanie druku techniką transferową lub sitodrukiem bezpośrednim - 1-2 kolory nadruku. Przy dużych ilościach zamówienia jest możliwość druku sublimacyjnego pozwalającego nadruki full-kolor.
Smycz krótka - brelok
Bardzo praktyczny nośnik reklamowym, charakteryzujący się dużą możliwości wyboru zastosowanych materiałów i metod ich znakowania co pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Smycze krótkie mogą być wykonane w technologii produkcyjnej każdego wymienionego przez nas rodzaju smyczy a dobrane do nich akcesoria nadadzą im funkcji np. breloka lub opaski na nadgarstek.
Smycz silikonowa - PCV
Stylowa i nowoczesna smycz wykonana z pełnego lub pół-przezroczystego, elastycznego i bardzo trwałego materiału silikonowego z możliwością wykonania nadruku logo w 1-3 kolorach. Smycz może być zakończona standardowo zaczepem do telefonu komórkowego lub karabińczykiem.
Smycz suwakowa
Smycz w postaci zamka błyskawicznego zakończonego suwakiem. logo umieszczane na specjalnym elastomerze z PVC, w dowolnym kształcie i rozmiarze, na zapięciu. Smycz zakończona standardowo uchwytem na telefon komórkowy w danym kolorze.
Smycz z metalu
Eleganckie i ekskluzywne smycze o charakterze biżuteryjnym zakończone standardowo uchwytem na telefon komórkowy. Wzbogacone o końcówkę z eko skóry lub metalową sześcienną "kostkę". Znakowanie wykonane za pomocą grawerowania laserowego. Smycze dostępne w kilku kolorach z podstawowej palety barw, standardowo pakowana w folię z tekturką. Na zamówienie jest dostępne ozdobne pudełko.

Akcesoria
Oferujemy różnego rodzaju dodatkowe akcesoria zwiększające funkcjonalność smyczy: karabińczyk, szekla, uchwyt GSM, linka GSM, uchwyt z kieliszkiem, bezpieczne zapięcie, etui, holder na identyfikator, plastikowy łącznik, klamerka z otwieraczem, klamerka z gwizdkiem, skipassy, pendrivey.

więcej...

Galeria
Przykładowe realizacje.

więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog Produktów

 

 

 

 

Strony Internetowe

Aktualności

Google+