Co zaprojektujemy to wydrukujemy

Dzięki wieloletniej współpracy z największymi drukarniami w Polsce, obsługującymi głównie agencje reklamowe możemy dostarczyć najwyższej jakości DRUK cyfrowy i offsetowy w krótkim czasie i korzystnej cenie. Realizując za naszym pośrednictwem druk oszczędzają Państwo czas, a ponadto przejmujemy pełną odpowiedzialność za wszystkie jego etapy, zaczynając od projektu poprzez druk do wykończenia introligatorskiego.

Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie wszystko po to aby zachować najwyższą jakość i co najważniejsze - satysfakcję Klienta! To my dobierzemy i zaproponujemy odpowiednią metodę poligrafii spełniającą Państwa potrzeby dotyczące nakładu, jakości i ceny. Zdobyte doświadczenie w branży pozwala nam zaoferować profesjonalne doradztwo w zakresie przygotowania, doboru materiałów, właściwego druku oraz prac wykończeniowych. Oferujemy powszechnie znane, sprawdzone, jak i nowoczesne, niebanalne rozwiązania.

Korzystając z druku cyfrowego jak i offsetowego drukujemy odpowiednio w małych jak i dużych nakładach:
wizytówki, foldery, katalogi, ulotki, plakaty, afisze, teczki, notesy, kalendarze, materiały biurowe, druki samokopiujące, karty wstępu, karty rabatowe, karty stałego klienta, kupony konkursowe, metki, zawieszki, zaproszenia, podziękowania, kartki świąteczne, naklejki samoprzylepne ...

Wszystkie te materiały drukujemy w odpowiednich formatach, z wybranym uszlachetnieniem i pełną introligatornią, do zastosowań biurowych, firmowych, na wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie reklamowe. 

następne >>
Katalog Produktów

 

 

 

 

Strony Internetowe

Aktualności

Google+